Христинівський район має потужний потенціал творчої, обдарованої молоді. Бог щедро обдарував дітей Христинівщини різними талантами – до науки, мистецтва, спорту. Вони прославляють рідну землю і радують своїх батьків та вчителів перемогами на різних конкурсах, олімпіадах, спартакіадах…

Нещодавно в Христинівському районі відбулась десята церемонія нагородження переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, регіональних конкурсів та змагань.

blank

Як завжди не залишився осторонь цієї важливої події депутат Черкаської обласної ради Олег Баштан, який щоразу намагається підтримувати хороші починання активних дітей. Так, і цього разу від імені депутата його помічниця вручила грамоти, медалі та премії переможцям ІІ районного веб-квесту з природничих дисциплін. Були нагорожені за призові місця у цьому конкурсі Щерба Наталія, Андрущак В’ячеслав, Дядюра Євгеній, Ясентюки Максим та Олександр. Грамотами, медалями та преміями від Олега Баштана також були нагороджені і переможці І районного веб-квесту з математики «Все починається з числа» – Мороз Назарій, Дядюк Ольга, Семиволос Дар’я, Сажієнко Руслана, Рога Тетяна.

blank

– Я сподіваюся, що ці юні таланти будуть примножувати здобутки рідного краю. Впевнений, що сприяючи всебічному розвитку дітей, ми створюємо гарне майбутнє України, – наголосив Олег Баштан на своїй сторінці у соцмережі.