
Опалювальний сезон у Черкасах завершується 1-го квітня. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.
Тепло залишиться у дошкільних та лікарняних закладах.
Зазначимо, що в області більшість міст також завершують опалювальний сезон у березні.


Опалювальний сезон у Черкасах завершується 1-го квітня. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.
Тепло залишиться у дошкільних та лікарняних закладах.
Зазначимо, що в області більшість міст також завершують опалювальний сезон у березні.


КОМЕНТАРІ