blank

Опалювальний сезон у Черкасах завершується 1-го квітня. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Тепло залишиться у дошкільних та лікарняних закладах.

Зазначимо, що  в області більшість міст також завершують опалювальний сезон у березні.

blank