Днями канівський міський голова Ігор Ренькас особисто вручив ордер на квартиру та ключі від помешкання учаснику АТО Олегу Дядуну.

Як повідомила начальник юридичного відділу Наталія Лісова, то виконавчим комітетом Канівської міської ради було проведено процедуру визнання спадщини відумерлою стосовно вищезазначеної квартири. Відповідно до рішення Канівського міськрайонного суду Черкаської області це помешкання було передано у власність територіальної громади м.Канів в особі виконавчого комітету Канівської міської ради.

Олег Дядюн перебував на квартирному обліку при виконавчому комітеті Канівської міської ради з 2004 року; в списку на першочергове отримання житла як учасник бойових дій – з 2014 року. Також з 2014 року він перебував в окремому списку осіб, учасників бойових дій (АТО) під №1. Відтак, 6 червня ц.р. виконавчий комітет одноголосно ухвалив рішення про виділення житла канівському захиснику.

З 2001 року Олег Дядюн працює в правоохоронних органах. Дружина захисника Вікторія також присвятила себе службі в поліції, але наразі перебуває у відпустці по догляду за дитиною. В АТО чоловік пішов добровольцем.

–       Коли до відділку надійшла телеграма про подання списків бажаючих для поїздки в АТО я одразу погодився. Служив в Костянтинівці, Артемівську, Дзержинську, – просто розповідає воїн. Утім, про деталі військових буднів і завдання, які доводилося виконувати, не зізнається, мовляв, операції секретні.

Допіру сім’я Дядюнів мешкала у найманому житлі, тож отримавши власне, нарешті приступить до облаштування сімейного «гнізда».

Таким чином уже двоє учасників АТО в Каневі забезпечені житлом. Нагадаємо, 7 липня 2017 року ордер на квартиру отримав атовець Вадим Очеретяний.