Очільник департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін, який до 15 березня був відсторонений від посади, напередодні нового року набув право користування автомобілем “Lexus RX 350”. Про це йдеться в декларації за 2017-ий рік, пише “Інфоміст”.

Нагадаємо, у листопаді оперативники СБУ та ГПУ взяли Савіна на хабарі в 105 тисяч гривень. Чиновник вийшов з-під варти за заставу в 104 тисячі гривень. Прокуратура області проінформувала, що наприкінці грудня 2017-го року посадовцю міськради вдруге повідомлено про підозру у зловживанні владою або службовим становищем. 16 березня Савін знову приступив до виконання обов’язків.

Як йдеться у декларації, громадянка Тетяна Хайрітдінова – мати чиновника – надала авто у безоплатне користування. Зазначимо, що Тетяна Хайрітдінова є засновником 5 підприємств: ТОВ “Натуральні продукти України”, ТОВ “Україна Агро Комфорт”, ТОВ “Україна Агро Плюс”, ТОВ “Агро-Україна Нова”, ПП “КОМПАНІЯ “ДЕ-ЛЮКС-ПЛЮС”.

Серед нерухомого майна Савін декларує земельну ділянку в Геронимівці, яка перебуває у власності дружини, право на користування житловим будинком в Черкасах та квартиру в обласному центрі, власницею якої на 50% також є дружина Віта.

У графі “Цінні папери” чиновник записав акції аграрного товариства “Україна”. Серед джерел доходу, згідно фінансового звіту, родина Савіних має заробітну плату, дружина декларує також дохід від підприємницької діяльності в сумі 66 тис грн.

Додамо, 28 грудня 2017-го Віта Савіна перестала бути власником ТОВ “Україна Агро Комфорт”, натомість керуватиме ТОВ Ольга Суховицька. Тоді як Віра Суховицька надала Савіним право на користування житловим будинком в Черкасах. Також подружжя позичило 630 тис грн третім особам.

Порівняно із декларацією 2016-го року, в документі за 2017-ий з’явилися квартира в Черкасах, якою на 50% володіє дружина. Хоча це право вона набула ще у 2003-му році. У 2016-му Савін декларував право користування на інший Lexus GX 460, вже 2011 року випуску.

Також минулоріч Савін декларував дохід від відчуження нерухомого майна в сумі 108 824 грн та 814 600 грн. Джерело доходу – від матері Тетяни  Хайрітдінової.

Дохід від підприємництва за 2016-ий декларувала і дружина Віта – 127 450 грн. Родина зазначала у 2016-му і готівку – 380 тис грн та позичені третім особам кошти в сумі 300 тис грн.