Сьогодні на виконання рішення виконкому Черкаської міської ради розпочався демонтаж квіткових павільйонів перед будівлею драмтеатру, які після початку активних ремонтних робіт були перенесенні з вул. Дашковича. Про це інформує “Про все“.

Як зазначив керівник муніципальної інспекції Віталій Косяк, наразі демонтувати тимчасові споруди не вдається, оскільки власник павільйонів Петро Чернявський перешкоджає підрядній організації провести ці роботи.

– Наразі неможливо застосувати спецтехніку, оскільки для уникнення конфлікту поліція чекає від власника документи, що підтверджують право на розташування кіосків на Театральній площі. Натомість Петро Чернявський затягує час, оскільки з 8 ранку і до цього часу  він так і не надав документи, – зазначив Віталій Косяк.

Наразі працівники муніципальної інспекції намагаються звільнити павільйони від товару, але Петро Чернявський перешкоджає їм у цьому, провокуючи сутички.

– Ми зробимо все можливе для того, щоб сьогодні споруди було демонтовано, проте гарантії дати не можемо, – наголосив Віталій Косяк.