Піар, що розгорнувся навколо встановлення контейнерів для сортування сміття, закінчився збитками для бюджету міста. Про це повідомляють у Партії вільних демократів.

Кілька місяців тому КП “ЧЕЛУАШ” тріумфально прозвітувало про придбання та встановлення на вулицях міста кілька десятків контейнерів для сортування сміття. Як виявилося, гроші були викинуті на вітер. А кампанія із сортування сміття від комунальників — пшик.

“Вартість 14 комплектів контейнерів – 51 тис. грн. Фактично 1 200 грн. за один бетонний контейнер з написом. Суть проекту полягала в тому, щоб жителі Черкас почали сортувати сміття прямо на вулиці, а КП “ЧЕЛУАШ” заробляти на цьому. Але виявилося, що ніхто не збирається сортувати непотріб, тому ті 51 тис. грн. – це неефективне витрачання бюджетних коштів”, − зазначив депутат міської ради від Партії вільних демократів Тарас Коломієць.

На його думку, щоб жителі Черкас почали сортувати сміття, потрібно проводити агітацію. На переконання “вільнодемократівця” влада має провести ціленаправлену соціальну рекламу на ТБ та білбордах. Чиновники повинні розповідати про необхідність сортування сміття.

blank “Людина має зрозуміти: сортуєш – заробляєш або платиш менше. А у нас в Черкасах чиновник вважає закінченою дією купити і встановити контейнери. А власне досягти мети так і не можуть. На жаль, таке спостерігається в усіх напрямках господарства. За три роки не були завершені жоден із проектів, розпочатий мером Бондаренком і його командою”, − зауважив Тарас Коломієць.