Ситуація під Кабінетом Міністрів, де 400 працівників “Черкасиобленерго” вимагають підписання мирових угод із Азотом”, починає загострюватися. Щойно була перша спроба відтиснути пікетувальників з дороги. Однак невдала, повідомляє прес-служба підприємства.

Ситуація починає загострюватися. Була перша спроба відтиснути працівників Товариства з дороги….. Невдала !!!

Posted by ПАТ "Черкасиобленерго" on 2018 m. Birželis 26 d., Antradienis

Нагадаємо, проект мирових угод між ПАТ “Черкасиобленерго” та ПАТ “Азот” обговорюються більше року. В червні 2017-го проект вже був узгоджений між представниками Товариства, ФДМУ, ПАТ “Азот” з залученням голови Черкаської ОДА та народних депутатів від Черкащини. Реструктуризація заборгованості на оплату 9,4 млн грн  щомісячно впродовж десяти років. На той час розрахунки велися від суми заборгованості у 1 млрд  200 млн грн. Керівництво ПАТ “Азот” пішло на поступки та погодило реструктуризацію на всю суму заборгованості, що складає 1 млрд 700 млн грн, відповідно до побажань представників ДП “Енергоринок”. А також  вдалося досягти зменшення терміну сплати до 7,5 років. Тобто, ті ж самі 9,4 млн грн щомісячно впродовж двох років,  до 2020. З 2020 року по 22 млн грн  щомісячно і в кінці семирічного терміну сплати по 32 млн грн щомісячно по сплаті заборгованості, плюс 100% оплати за товарну продукцію.  Якби мирові угоди були підписані ще в липні 2017 року,  наразі ПАТ “Черкасиобленерго”  могло б отримати більше 120 млн грн від існуючої  заборгованості ПАТ “Азот”.

Натомість Фонд держмайна та НАБУ вимагають від “Азоту” сплатити весь борг повністю, що неминуче призведе до банкрутства спочатку самого “Азоту”, а потім і “Черкасиобленерго”.

Вимагаючи підписання угод працівники “Черкасиобленерго” сьогодні пікетують Кабінет Міністрів.