Підготовка до будівництва концертно-спортивної арени у Південно-Західному районі Черкас продовжується. А 1 жовтня на нараді в Міністерстві молоді й спорту має бути представлена експертиза проекту. Про це директор КП “Черкасиінвестбуд” Геннадій Шевченко розповів на прес-конференції, інформує ВІККА.

Затримку з початком підготовчих робіт посадовець пояснив тим, що Черкаси долучились до проекту Міністерства лише в травні цього року. Інші ж міста, які просунулись в будівництві своїх арен далі, почали працювати над втіленням їх проектів на кілька років раніше, з 2014-2016 років.

“Черкасиінвестбуд” зробили все можливе, аби кошти на цей проект були виділені в цьому році. Адже така арена потрібна Черкасам, – зазначив Шевченко. – Але щоб кошти на цей об’єкт не пропали, було вирішено просити зробити їх перехідними й на наступний рік. Це проблема усіх шести міст. Не зрозуміло, чому Міністерство поставило такі жорсткі умови”.

Посадовець наголосив: загальна вартість об’єкту – близько 300 млн.грн. Виділені ж державою 27 мільйонів і місцеве співфінансування на 15 тисяч гривень – це всього лиш частина необхідної суми.

“До будівництва ще далеко”, – резюмував Шевченко.