Голову Черкаської ОДА Романа Боднара непокоїть, що українці скоса дивляться на владу. Днями він написав про це у себе на «Фейсбуці»:

«У суспільстві сьогодні катастрофічно не вистачає довіри до влади. Тому наша головна мета і мотивація в роботі – саме відновлення довіри. Розумію, що хтось захоче назвати цю думку «пустими словами». Але, переконаний, без застосування цього принципу не можливі подальші щоденні кроки: доручення, розпорядження і їхня практична реалізація…»
Привід для таких роздумів губернатора на морально-етичні теми урочистий. Нещодавно він представив нового голову Уманської РДА Світлану Волошенюк.

Зеленський вже більше як 9 місяців Президент, та донедавна на Черкащині у понад половини районів керували виконувачі обов’язків голів РДА. Тому кожен новий «переношений» керівник району – маленьке свято для губернатора.

«Світлана Анатоліївна – людина фахова, має великий досвід, високі моральні якості, – пише Боднар. І сподівається, що з їх приходом на Уманщині буде запроваджено «нова ефективна управлінська культура».

Боднару, звісно, видніше. Як і всі Зе-кандидати, Світлана Волошенюк мала «наїздитися» у «Ліфті», де її управлінські та людські чесноти перевіряли на кожному поверсі. Зокрема, і губернатор, якого есбеушна доля багато чому в житті мала б навчити.

Проте на Черкащині Світлану Волошенюк знають як депутата Жашківської райради від ВО «Черкащани», а також…як помічника-консультанта колишнього народного депутата України по 199 ТВО Валентина Ничипоренка. Людини непростої, з принципами, які коливалися разом зі змінами влади в Україні.

У «ЧЕСНО» нардепа Ничипоренка охарактеризували вкрай лаконічно:«…кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року (11 березня 2014 року відкликав свій голос). Фігурант трьох антикорупційних розслідувань».

Неофіційна репутація Ничипоренка не менш скандальна, ніж офіційна. Він був двічі засудженим. Судимості на даний момент вважаються погашеними.

Тому «високі моральні якості» Світлани Анатоліївни, про які пише Боднар, гартувалися поруч з доволі суперечливим вчителем.

Хоча й на камінні ростуть дерева. Тому не виключено, що останні 5 років поруч з брутальним нардепом зростав керівник з високими моральними якостями.
Боднар «возив» її в «Ліфті», отже щось розгледів там, між поверхами…

А от новопризначені заступники пана Боднара інтенсивно вивчають стежки й доріжки Черкащини, по яким «босими ногами» бігав «малий Тарас». У тому сенсі, що інтенсивно знайомляться з територією, якою неочікувано для себе стали керувати. Один зі способів – представлення голів райдержадміністрацій активам районів.

В останні дні Президент Зеленський нарешті призначив аж 10 голів РДА в Черкаську область. Усім слід під аплодисменти вручити букет троянд і дати чарівного «пенделя» – на щастя…
І не встигла політично активна громадськість дочесати потилицю після того, як «відновлення довіри до влади» в Уманському районі Роман Боднар пов’язав з екс-помічницею двічі несудимого екс-нардепа Валентина Ничипоренка (про що ми писали вище), як яскравим метеликом на корсунській клЮмбі злетів Микола Березовий.

25 січня Президент призначив Миколу Ігоревича головою Корсунь-Шевченківської РДА. І вже за кілька днів Березовий смачно продемонстрував корсунчанам, хто є ху.

На Фейсбуці оприлюднено скрини обміну думками голови Корсунь-Шевченківської РДА з місцевим жителем. Зокрема, таке (стиль і орфографія оригінала збережені, – ред.): «Ви поважний недолугий зовсім як я бачу. Не знаєте дійсної причини зміни мого прізвища, тому прошу закрийте свого рота. А для таких імбецилів, як ви, скан-копія мого паспорта…»

Слід сказати, що на нашій пам’яті,  – ще ніколи в новітній історії України жоден керівник у Черкаській області не проявляв себе з такою швидкістю й такою відвертістю. Одразу зрозуміло – чого від такого «Слуги…» слід чекати…

Не зовсім вже й дивуєшся тому, що Березовий працював помічником-консультантом нардепа по 196 ТВО Андрія Стріхарського. Того самого нардепа, що входить до не чисельного кола обранців, котрі не подали ще жодного законопроекту. Та й критерії добору помічників у цього «Слуги…» – нетипові. На початку листопада 2019 року про них завдяки каналу «1+1» дізналася вся Україна.

Чергова кадрова «підстава» від «Ліфту». Хтось на ньому їздив та на кнопочки натискав. А хтось цвяхом непристойні слова видряпував…

За матеріалами інтернет-видання “Провінція”