На Черкащині підприємець, що під час незаконного полювання застрелив товариша, відбувся умовним терміном. Відповідний вирок ухвалив Смілянський міськрайонний суд, пише “Кропива“.

Вночі у жовтні 2017 року, підприємець з Кам’янки, Сергій Ткаченко разом з товаришем виїхали на полювання. За кермом автомобіля “Нива” перебував товариш, а обвинувачений сидів на передньому пасажирському сидінні. Після того як на полі, поблизу села Ребедайлівка, побачили стадо диких свиней, Ткаченко дістав із заднього сидіння свій карабін Blaser Sprinqfield. Після зарядки карабіну і спроби розмістити рушницю в напрямку відкритого вікна водійських дверей, та в момент коли ствол знаходився в напрямку задньої поверхні грудної клітки товариша, випадково здійснив постріл, під час руху автомобіля, чим спричинив потерпілому смертельні тілесні ушкодження.

Обвинувачений визнав вину та пояснив, що з померлим мав дружні відносини і підтвердив встановлені слідством обставини подій. Показав, що під час перезарядки карабіну стався постріл і він запитав у потерпілого, чи влучив в нього, на що той відповів, що у нього німіють ноги. Після цього, він переклав потерпілого на заднє сидіння і повіз в Кам’янську ЦРЛ, телефонуючи одночасно головному лікарю.

Родичі загиблого не бажали призначення покарання обвинуваченому у вигляді реального позбавлення волі.

Суд ухвалив вирок, яким засудив обвинуваченого за ч. 1 ст. 119 ККУ (вбивство з необережності) до трьох років обмеження волі з позбавленням права займатися мисливством три роки, з іспитовим терміном в один рік.

Також суд відмовив у клопотанні державного обвинувачення про конфіскацію карабіну.