В Умані Український Червоний Хрест спільно з компанією Кока-Кола передали модульні котельні, що забезпечать теплом житлові будинки міста у разі аварійних відключень. Про це пише сайт umannews.city.

10 листопада, під час презентації мобільних котелень в Умані, Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові, повідомив що Кока-Кола закупила в українського виробника 37 мобільних котелень, які будуть обігрівати лікарні, школи, житлові будинки. Вартість цього проєкту становить 3,5 млн доларів.

У партнерській співпраці системи компаній Кока-Кола в Україні з Товариством Червоного Хреста України було вирішено передати Уманській міській громаді 4 мобільні котельні потужністю 500 кВт.

Одна така котельня може обігрівати 2-3 багатоповерхових будинки. Вони можуть працювати і на природному газі і на дизельному пальному. Ці котельні використовують як запасні під час аварій.

Їхня установка не потребує виконання капітальних робіт. Модульна котельня являє собою окремі блоки, які за досить короткий проміжок часу можна зібрати у потрібному місці. Завдяки компактним розмірам для перевезення не потрібна спеціальна техніка та дозволи. Під час роботи цієї установки не потрібен постійний контроль зі сторони людини, після запуску вона працює автономно. У разі збільшення потреб котельні можна легко доповнити додатковими котлами та підвищити потужність. Монтажні роботи здійснюються швидко, а система використовує всю енергію, яка виділяється під час згоряння палива, тобто нічого не втрачається.