12 червня пішов із життя колишній начальник Головного  управління пожежної охорони МВС України, Генерал-майор внутрішньої служби Борис Хижняк, пише “Інфоміст”.

Борис Борисович, народився 24 травня 1948 року в селі Мошни, Черкаського району Черкаської області. У 1966 році поступив до Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР. Після закінчення навчання у 1969 році, був направлений для подальшого проходження служби в УВС Черкаського облвиконкому.

Пройшов службу у  всіх  ланках районної пожежної охорони, починаючи з інспектора державного пожежного нагляду Кам’янського РВВС до начальника Інспекції ДПН Шполянського РВВС.

У 1977 році його було переведено в обласний апарат пожежної охорони, де в період з 1977 по 1986 роки пройшов  шлях від начальника ВДПН ВПО до начальника Відділу пожежної охорони області.

У 1995 році був призначений на посаду заступника начальника  УВС у Черкаській області. З липня 1995 по березень 1998 року проходив службу на посаді начальника Головного  управління пожежної охорони МВС України. На всіх ділянках, очолюваної ним роботи, проявляв високу вимогливість як до себе, так і до підлеглих.

Усі колеги Бориса Хижняка відмічають, що він намагався постійно бути в курсі усіх справ, перебувати там де відбувались будь які події пов’язані із пожежною охороною. Часто особисто виїжджав на ліквідацію пожеж.

За сумлінну працю, високий професіоналізм,  гасіння великих і складних пожеж, особистий внесок у розвиток пожежної охорони нагороджений: медалями “За відвагу на пожежі”, «За бездоганну службу», «50 років збройних сил», «60 років збройних сил» «Ветеран праці».

Відзнакою Президента України – хрестом «За мужність», Нагрудними знаками «За отличную службу в МВД», «Кращому працівнику пожежної охорони».  Управління Державної служби України надзвичайних ситуацій у Черкаській області висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять про справжнього офіцера, професіонала пожежної охорони, назавжди залишиться в серцях багатьох його колег, тих, хто жив і працював поруч із ним.