Після “музичної паузи”, як назвав голова облради Олександр Вельбівець демарш противників будівництва потужностей “Нашої Ряби”, що вимагали від депутатів зупинити наступ на екологію, сесія продовжилась.

Нагадаємо, кілька десятків активістів із Канівського, Черкаського та Чигиринського районів чомусь раптом згадали про заплановане будівництво нових пташників, хоч громадські слухання щодо них було проведено ще наприкінці зими, і селяни висловилися за нові робочі місця та гідні зарплати, які їм обіцяє холдинг МХП.

Через 20 хвилин суцільного лементу у гучномовці, через що в роботі сесії було оголошено перерву, протестувальники залишили сесійну залу. Залишили сесію і прихильники будівництва.

Утім, продовження сесії було невдалим, оскільки фракція партії “Відродження” відмовилась брати участь в голосуванні, викручуючи руки заради власних інтересів.

“Ми вимагаємо розслідування корупційних злочинів голови Христинівської райдержадміністрації. Доки цього не буде зроблено, ми не братимемо участі в голосуванні”, – заявили відродженці.

Хоч весь “злочин” голови Христинівської РДА, швидше за все, лише в тому, що вона не кориться “вищій волі” народного депутата, голови облорганізації “Відродження” Антона Яценка.

“На жаль, сьогодні сесія обласної ради перетворена на майданчик для політичних заяв і набирання політичних очків. А працювати вже ніхто не хоче”, – розвів руками Вельбівець.

Щоб спробувати домовитись, було оголошено коротку перерву. Однак результату це не дало, тож сесію продовжили, хоч жодне з питань порядку денного не набирає необхідної кількості голосів.