Працівники міського комунального підприємства “ЧЕЛУАШ”, після “чарівного пенделя” від мера Анатолія Бондаренка, вийшли розчищати решітки зливової каналізації.

blank

“Працювали над очищенням зливової каналізації від сміття. Нині цю роботу виконали на вулицях Гоголя, Благовісній, Сумгаїтській від мосту до вулиці Казбетської (раніше – Красіна), Надпільній (раніше – Ільїна), Університетській, 30-річчя Перемоги, Героїв Майдану, Руставі, Пушкіна від вулиці Благовісної до Гоголя”, – відзвітували комунальники.

blank

Нагадаємо, після сильної зливи 4 липня, коли було підтоплено практично всі мікрорайони Черкас, в міськраді провели службове розслідування. Як повідомив на сесії міський голова Анатолій Бондаренко, директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник отримав попередження щодо цього питання. За словами мера, деякі працівники комунального підприємства недбало поставилися до своїх посадових обов’язків, тож вони, швидше за все, будуть звільнені. Зливові решітки знаходяться у нормальному стані. Просто вчасно не була дана команда, оскільки один із керівників перебував за містом.