Близько півсотні питань розглянули депутати під час продовження 39-ї сесії Черкаської міської ради з розгляду земельних питань. Їх не встигли опрацювати на попередньому засіданні.  Також до порядку денного включили два галузевих питання.

У зв’язку зі звільненням з посади заступника міського голови Павла Валенчука виникла необхідність якнайшвидше прийняти рішення про заміну голови комісії з припинення управління з питань державної реєстрації. Замість нього підтримали кандидатуру головного спеціаліста департаменту управління справами та юридичного забезпечення Ксенії Луніної.

Також депутати проголосували за включення до списку присяжних Соснівського районного суду Анатолія Волошина і Тетяни Рудніцької.

Потім депутати перейшли до розгляду земельних питань. Серед них – про продаж земельних ділянок на торгах, продаж права оренди земельних ділянок, про надання дозволу на розроблення технічної документації, надання земельних ділянок в оренду під нерухомим майном тощо.

Також під час розгляду питань депутати дали доручення профільним підрозділам підготувати інформацію щодо наявної заборгованості зі сплати за оренду землі у орендарів.

«Щиро дякую депутатам за сьогоднішню сесію, дуже плідно попрацювали. Наступну сесію попередньо плануємо на 13 квітня», – зазначив секретар міської ради Юрій Тренкін.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.