Правоохоронці встановили двох киян, які брали участь у проведенні реєстраційних дій по зміні власника корпоративних прав товариства. Наразі проводяться слідчі заходи щодо встановлення ще одного пособника злочину. Інформують у пресслужбі нацполіції Черкащини.

Нагадаємо, що у березні на Черкащині мала місце спроба рейдерського захоплення одного із підприємств. Мова ва йде про Красногірський олійний завод.

Тоді слідчі відкрили кримінальне провадження та повідомили про підозри двом кропивничанам, які, шляхом підроблення документів, заволоділи майновими правами товариства з обмеженою відповідальністю. Окрім того, у травні правопорушникам повідомили ще про підозри у протиправному заволодінні майном підприємства, установи, організації, що передбачено ч. 3 ст. 206-2 Кримінального Кодексу України.

Наразі поліцейські Головного управління Національної поліції в Черкаській області встановили ще двох пособників, які брали участь у проведенні реєстраційних дій по зміні власника корпоративних прав товариства. Ними виявилися 21-річний та 32–річний кияни.

Їм повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) Кримінального Кодексу України.

Тривають слідчі заходи для встановлення ще одного пособника злочину, для оголошення йому підозри у вчинені кримінального правопорушення.

Слідчими проводяться обшуки за місцями проживання й інших, ймовірно, причетних фігурантів справи. Досудове розслідування триває.