Журналіста телеканалу «Антена» Віталія Гребінця 16 липня побив невідомий просто поблизу редакції після того, як той зробив йому зауваження.

Про це журналіст повідомляє у “Фейсбуці” на своїй сторінці.

– Ми з колегою йшли, він її вдарив водою, вона йому зробила зауваження, щоб він був обережнішим, він почав їй грубити і матюкатися. Потім уже я йому зробив зауваження, щоб він був обережнішим з висловлюваннями. Після чого він почав на мене теж матюкатися, я уже почав до нього говорити на підвищених тонах, йому це не сподобалося, і тоді він уже почав бити, – уточнив для «Прочерку» Віталій.

blank

Унаслідок цього конфлікту у черкащанина виявили забій м’яких тканин лівої ноги, струс мозку та перелом кісток черепа.

«Я зателефонував на 102 о 13:38, проте уже близько 15:00 перетелефонував на 102 журналіст і колега Валерій Воротник, адже до цього часу поліція так і не приїхала. Він повідомив, що побили журналіста телеканалу, проте ніхто так і не приїхав. Уже близько 15:40 до мене зателефонував поліцейський і запитав, чи потрібна мені допомога, я відповів, що нехай вони хоча б приїхали, щоб я зміг написати заяву. Поліція приїхала хвилин через 15», – розповідає про події того дня черкаський журналіст.

Коли після побиття Віталій Гребінець прийшов і повідомив працівникам приймального відділення Третьої Черкаської міської лікарні ШМД, що на нього напали і поліцейські сказали, щоб він пройшов медичне обстеження у цій лікарні, дівчата у приймальному відділенні почали грубити і відмовляли приймати, посилаючись на те, що “ми побої не знімаємо”. Після тривалої розмови і вимоги написати письмову відмову, вони “скрежа зубами” направили Віталія до травматолога.

“І уже цей лікар розповів, що результати обстеження вони самі надсилають до поліції, хоча дівчата із приймального взагалі відмовлялися приймати мене”, – пояснює молодий чоловік.