Для 30-х студентів Національного університету «Одеська юридична академія» поліцейські Черкаського відділу поліції та працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області організували лекцію на тему булінгу та правову тематику. Повідомляють у прес-службі нацполіції Черкащини.

Нещодавно поліцейські ювенальної превенції Черкаського відділу спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області в Черкаській  бібліотеці ім.Тараса Шевченка організували зустріч зі студентами Національного університету «Одеська юридична академія». З  слухачами були обговорені актуальні проблеми насильства у молодіжному середовищі і дуже проблемну у наш час тему  булінгу, або так званих проявів агресії серед підлітків та молоді.

Юним слухачам розповіли про найпоширеніші правопорушення, які вчиняють їхні однолітки та які покарання передбачені за дані правопорушення. Також правоохоронці акцентували увагу на недопустимості вживання молоддю спиртних напоїв чи наркотичних речовин та поінформували присутніх про правові наслідки даних вчинків.