Головне управління Національної поліції відкрило кримінальне провадження за фактом травмування черкаських школярів через падіння дерева. Про це повідомляє прес-служба поліції.
![](https://dzvin.media/wp-content/uploads/2018/05/derev-600x337.jpg)
Згідно з повідомленням, відкрито кримінальне провадження за статтею 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України. Як раніше повідомлялося, інцидент стався на вулиці Лесі Українки. Загалом постраждало четверо дітей, їх було госпіталізовано.
КОМЕНТАРІ