Український режисер, політв’язень Олег Сенцов, який у травні оголосив голодування з вимогою до влади Росії відпустити усіх утримуваних українців, написав листа лідеру “Бумбокс” Андрію Хливнюку.

Про це музикант повідомив на своїй сторінці у Facebook 10 липня, інформує видання “Українська правда“.

“Сьогодні я отримав лист від Олега Сенцова, людини, що просто зараз бореться за правду, ціною свого здоров’я, волі і самого життя! Я пишаюсь тим, що живу з тобою, брате, в один час! Буду намагатись робити все можливе і не можливе для того, щоб ти і всі наші опинились на волі. Побачимось!!!”, – зазначив Хливнюк.

Український режисер у листі написав: “Окремий привіт перекажи Андрію Хливнюку. Скажи, що я знаю про його активність в мій бік, про музику до білоруського спектаклю та інше”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музикант-співак з Черкащини разом із гуртом “Бумбокс” влаштує співочу акцію протесту на кордоні з Кримом

Сенцов зазначив, що є давнім шанувальником творчості Хливнюка, також розповів, що отримав від нього листівку “рік чи два тому”, коли перебував у Якутії.

“А тут нещодавно ввімкнули “Вахтерам” (пісня “Бумбоксу” – ред.), так що отримав три хвилини незрівнянного задоволення та єднання з Батьківщиною”, – написав політв’язень.

Він додав, що буде дуже радий, якщо коли-небудь зустрінеться з Хливнюком.

Як повідомлялось, 7 липня лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк підтримав Сенцова під час виступу на київському фестивалі “Atlas Weekend”.

blank

З 16 травня Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою до влади РФ відпустити усіх утримуваних українців.