Директору департаменту організаційного забезпечення, що вчора рішенням суду поновилась на посаду, Лілії Маліщук тимчасово надали кабінет заступника міського голови.

Про це кореспонденту “18000” повідомив заступник мера Ігор Волошин.

За його словами, кабінет, який раніше займала чиновниця, нині розпорядженням мера передбачений для ліквідаційної комісії, яка ліквідовує департамент, у який повернулась Маліщук.

– Ті місця, які запропонував завідувач господарством, на думку Лілії Миколаївні, не варті її посади. Тож, щоб зняни напругу, їй тимчасово був наданий цей кабінет, – пояснив таке рішення Волошин. – У цьому кабінеті є стіл, стілець, комп’ютер, стіл для перемовин. Тобто всі умови для роботи.

Нагадаємо, чиновниці зранку усіляко перешкоджали приступити до роботи.

Волошин також додав, що подальшу долю Маліщук визначатимуть куратор департаменту, заступник мера Юрія Ботнар, а також директор департаменту юридичного забезпечення Юрій Гончар, які нині вивчають судове рішення.

Водночас, за словами Волошина, уже з понеділка кабінет може зайняти новий заступник мера. Ним може стати депутат від ВО “Черкащани” Максим Скорик.

Нагадаємо, Лілію Маліщук було звільнено у жовтні минулого року. Заступник міського голови Юрія Ботнар звинуватив її в тому, що вона вживала алкоголь на робочому місці.

Сама Маліщук запевняє, що на роботі була твереза.

Згідно з учорашнім рішенням суду, Лілія Маліщук має повернутися на посаду, а також отримати від мерії 169 тис. грн за вимушений прогул.