Директора департаменту організаційного забезпечення Лілію Маліщук, яка вчора рішенням суду поновилась на посаду, не впускають у її робочий кабінет. Про це вона розповіла в коментарі “18000”.

Вона зазначила, що о 7:55 ранку занесла в канцелярію рішення суду, де в результативній частині зазначено, що воно вступає в силу негайно.

– Разом із адвокатами і громадськістю ми доповіли, показали в. о. міського голови Ігорю Волошину про те, що рішення суду – до негайного виконання. Він вислухав і сказав: чекайте, вашого кабінету немає, – переповіла Маліщук. – За рішенням суду о 8 ранку я вже повинна була робочий день почати на своєму робочому місці, печатка, кабінет, підпис – все це має бути з 8 ранку.

За словами Маліщук, нині в її кабінеті перебуває Віталій Іляшенко, який після звільнення замінив чиновницю на посаді.

– У мерії показують свавілля, закони для них не писані. У них є свої закони, за якими вони живуть, – заявила Лілія Маліщук, яка продовжує чекати в мерії, поки їй дадуть кабінет.

Нагадаємо, Лілію Маліщук було звільнено у жовтні минулого року. Заступник міського голови Юрія Ботнар звинуватив її в тому, що вона живала алкоголь на робочому місці.

Сама Маліщук запевняє, що на роботі була твереза.

Згідно з учорашнім рішенням суду, Лілія Маліщук має повернутися на посаду, а також отримати від мерії 169 тис. грн за вимушений прогул.
Не