Другу добу комунальна служба села Худяки, що на Черкащині працює над наслідками негоди. Розповів Суспільному староста села Роман Василина. Шостого липня через сильну зливу та град у селі знищило городину та пошкодило будинки.


Жителька Худяків Любов Шквар розповіла – скільки тут живе такого граду не бачила. Із городини залишилася лише картопля, та й ту, зі слів жінки, замулило. Жінка каже про наслідки: вітер пошкодив дах, вирвав металеву хвіртку, дерево пошкодило цегляний паркан.

blank
Виконувач обов’язків старости села Роман Василина розповів, негода трапилася в ніч на сьоме липня. Ураган розпочався о 4 годині ранку. Град та вітер пошкодив електромережу, позривав вітер з будинків, перевернув зупинку. В селі нині працює комунальна служба, додав Роман Василина.

blank
Зі слів директора комунальної служби Олександра Заярного, робітники працюють другий день – відновлюють зупинки, розпилюють дерева, які повалив вітер.

blank
Староста села Худяки Роман Василина пояснив, що із жителів населеного пункту ніхто не травмувався. Про суму завданих негодою збитків сказав, що постраждало 3 тисячі осіб, і коштів для повної компенсації в бюджеті немає. Вони лише частково допомагають господарям із ремонтом, а ті власноруч ремонтують свої будинки.

blank