Київський апеляційний суд залишив без змін рішення суду у справі за позовом мера Черкас Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В. О. Про це інформує “Судово-юридична газета“.

Зазначається, що 25 листопада 2020 року Київський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув цивільну справу за апеляційною  скаргою на рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня.

“Вказаним рішенням  відмовлено у задоволенні позову Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В.О. про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі”, — сказано у повідомленні.

За наслідками апеляційного розгляду рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня 2020 року залишено без змін  апеляційну скаргу, подану в інтересах Бондаренка А.В.

Нагадаємо, Печерський райсуд дійшов висновку, що висловлювання Володимира Зеленського не містять завідомо неправдивої інформації і надмірності оціночних суджень, а також підстави кваліфікувати його слова як представлені в брутальній, принизливій чи непристойній формі, оскільки оспорювані фрази Президента виражають його приватне, суб’єктивне ставлення до людини.