Під час профілактичного рейду поліцейські спільно із соціальними працівниками перевірили умови мешкання родин, зібрали інформацію щодо поводження батьків з дітьми, їх побуту, спільного проживання. Розповіли у поліції Черкаської області.

17 серпня працівники ювенальної превенції спільно із соціальними працівниками Стеблівської громади  відвідали  родини, які проживають на території громади й опинилися в складних життєвих обставинах.  Такі сім’ї знаходяться в зоні постійної уваги поліцейських, і вони систематично їх перевіряють, щоб вчасно виявити проблеми та допомогти в їх вирішенні.

Під час відвідування перевірили умови мешкання родин, зібрали інформацію щодо поводження батьків з дітьми, їх побуту, спільного проживання. З батьками правоохоронці провели профілактичні бесіди та наголосили на неухильному дотриманні норм чинного законодавства України й виконанні батьківських обов’язків.

Поліцейські закликають: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду – не чекайте, доки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером 102.