Цієї неділі в Україні відзначають День вчителя. І з цим теплим і радісним святом ПАТ “Черкасиобленерго” привітало  педагогічний колектив підшефної Шполянської загальноосвітньої санаторної школи.

– Ми дякуємо вчителям, що присвятили своє життя такій важливій справі – навчати дітей. Ви вкладаєте в своїх вихованців не тільки знання та правила поведінки, ви вкладаєте часточку своєї душі, любові і турботи. Я бажаю вам міцного здоров`я, терпіння. А найголовніше – натхнення і енергії на довгі роки. Дякую вам від щирого серця, – привітав вчителів голова правління Олег Самчук.

Працівники Шполянського РЕМ завітали до підшефної школи з квітами та привітаннями.

– День вчителя – це свято щирості душі та інтелекту. Вчитель – одна з найважливіших професій. Ви сходинка за сходинкою супроводжуєте дитину на її життєвому шляху, шляху становлення особистості. Допомагаєте мудрою порадою і відкриваєте захоплюючий світ знань. Висловлюємо вам найщирішу вдячність за добро, яке ви даруєте своїм вихованцям, – висловив слова вдячності педагогічному колективу від всього Товариства заступник директора з енергозбуту Шполянського РЕМ Юрій Хіщенко.