Представники ПАТ «Черкасиобленерго» взяли участь у засіданні круглого столу, ініційованого «Асоціацією підприємств будівництва, житлово-комунального господарства та енергетики України». Захід організовано з метою аналізу впровадження та ходу функціонування Закону України «Про ринок електричної енергії».

До участі були запрошені представники розподільних та постачальних енергокомпаній. Важливим аспектом засідання стало обговорення результатів роботи та викликів в умовах нового ринку електричної енергії. Обмін досвідом між учасниками ринку з різних регіонів України, обговорення та виявлення типових проблем і недоліків регуляторної бази, а також питання входження в опалювальний період стали важливою складовою заходу.

– Як ми змогли почути, в учасників ринку багато типових запитань відносно процесів фактичної реалізації вимог чинного законодавства. Є також певні нюанси щодо розрахунків, закупівлі електроенергії, питання відносин з боржниками та бюджетними установами. Шкода, що до участі не були залучені представники регулятора та відповідних міністерств. Але Голова Асоціації запевнив, що найближчим часом відбудеться засідання розширеного формату, – зазначив заступник директора комерційного з розподілу електроенергії ПАТ «Черкасиобленерго» Руслан Самойленко.