Напередодні нового навчального року тривають профілактичні рейди служби у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради. Зауважимо, профілактичні рейди – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах. Інформує пресслужбі Канівської міськради.

Відтак, з метою вивчення питання підготовки до нового навчального року дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставина,  спеціалістами служби у справах дітей  спільно з фахівцями із соціальної роботи були відвідані 12 родин з Канівської міської територіальної громади, в яких виховується  21 дитина. Під час проведення рейдів були виявлені 2 нові родини, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків. Як наслідок, службою у справах дітей ініційовано притягнення вказаних батьків до адміністративною відповідальності.  Діти та сім’ї будуть взяті на облік  служби у справах дітей, а фахівцями центру соціальних служб  буде надана послуга соціальний супровід з метою мінімалізації складних життєвих обставин та підвищення виховного потенціалу батьків. Родинам із скрутним матеріальним становищем надано допомогу у вигляді наборів продуктів харчування та солодощів.

Також з батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.

Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки  несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.