“Вартість пасажирських перевезень, стан доріг, зупинок, якість послуг, легальність роботи перевізників – такі проблеми існують в усіх обласних центрах. Не можуть пасажири ще оплачувати економічно обґрунтовану вартість поїздок, а на компенсацію перевезень пільгових категорій населення не вистачає коштів у місцевих бюджетах.  Перевізники теж не спроможні надавати якісні послуги через стан автотранспорту, дорожнечу палива, запчастин, дефіцит кваліфікованих водіїв чи водіїв взагалі, незадовільний стан дорожньої інфраструктури тощо.” – пише про транспортні проблеми на Фейсбуці очільник Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко.


“Наближення виборів зіграло злий жарт при проведенні конкурсів на перевезення пасажирів у м. Черкаси – члени виконкому відшукали радянський принцип вирішення проблеми: якість має бути високою, а ціна послуг низькою. Таким чином, чиновники зняли з себе відповідальність за управління процесом життєдіяльності міста та переклали її на плечі перевізників і самих містян. Вибірково застосувавши статті чинного законодавства щодо вимог для перевізників в частині сертифікації автобусів відповідного класу, достатньої кількості транспортних засобів, управлінці частину перевізників не допустили до конкурсу, а приміським перевізникам заборонили користуватися зупинками міського транспорту.

Подібні рішення у період найбільших снігопадів уже створювали пасажирський колапс в обласному центрі та ріст звинувачень на адресу перевізників.

Чергове «вдосконалення» пасажирських перевезень породило нову хвилю соціальної напруги, але тепер масштаб поширився на жителів області, які працюють, навчаються в обласному центрі.

На масові звернення Федерація профспілок області ініціювала нараду із зазначеної проблеми.

Тривала та емоційна дискусія перевізників, представників Черкаської районної влади, новостворених об’єднаних територіальних громад, департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг облдержадміністрації, керівників та голів профкомів підприємств міста, громадських активістів матиме продовження. До честі заступника міського голови Бордунос Л.І., учасниці наради, яка голосувала на засіданнях виконкому проти згаданих рішень черкаської міської влади, але віднедавна відповідає за організацію роботи транспорту, прийняла пропозицію учасників наради перенести розгляд проблеми в конструктивну площину. Вже на 11 лютого заплановано розгляд пропозицій зацікавлених сторін, формування проектів рішень на розгляд виконавчого комітету, які не тільки знімуть соціальну напругу, а насамперед задовольнять потреби пасажирів та надавачів послуг з перевезення. – пише Шевченко та резюмує: – Наступати на граблі – традиція чи хвороба українських чиновників? Мистецтво управляти – це означає чинити правильно, усвідомлювати міру відповідальності та наслідки прийнятих рішень. Часто ми спочатку робимо, а потім шукаємо шляхи вирішення проблем.”