Військова шифрувальна машина Енігма

Прокуратура Черкаської області ймовірно посягає на лаври секретних спецслужб і повідомляє про свою діяльність виключно в завуальованій формі. Цілком ймовірно, що вже найближчим часом, в кабінеті прокуратура черкаської області встановлять для більшої якості шифрування  діяльності установи апарат “Енігма”, аби громадяни і ворожі шпигуни і гадки не мали, чим займається орган правопорядку.

Редакція “Дзвін.media” отримала черговий прес-реліз від прокуратури області, в якому без спеціального доступу до матеріалів з грифом “секретно” не можливо розшифрувати, яких саме негідників і де конкретно притягнули до відповідальності черкаські стражі закону. 

Якщо читачі все ж таки розгадають в якому населеному пункті і навчальному закладі відбувалися події, просимо ніде не розповсюджувати цю інформацію, адже дані можуть бути секретніше навіть за державну таємницю.

“За принципової позиції прокуратури господарським судом Черкаської області визнано недійсним договір оренди частини приміщення закладу освіти та зобов’язано підприємця повернути орендоване приміщення, що використовувалося не для освітніх цілей.

Прокуратурою установлено, що без проведення конкурсу та оцінки майна однією із сільських рад (мабуть назва цього села засекречена, і його навіть на мапі не позначають, – ред.) Корсунь-Шевченківського району передано в оренду приватному підприємцю частину приміщення навчально-виховного комплексу (очевидно навчально-виховний комплекс готує агентів розвідки, тому теж його назву оприлюднювати можна тільки за погодженням голови СБУ,- ред.) для торгівлі промисловими товарами. Відповідно договір і подальше користування спірним майном відбувалися всупереч законодавчій забороні використовувати приміщення дитячих закладів винятково для роботи з дітьми.

Реагуючи на порушення, прокурор звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди та повернення майна.

На цей час у провадженні судів перебуває 6 позовних заяв органів прокуратури області щодо визнання недійсними договорів оренди та повернення майна закладів освіти загальною вартістю понад 2 млн. грн.

Питання щодо збереження майна закладів освіти перебуває на постійному контролі органів прокуратури.”

 

Іван Матахарі