В Черкаській місцевій прокуратурі повідомляють, що за результатами опрацювання системи публічних закупівель „Prozorro” встановлено, що одним з Департаментів Черкаської міської ради  проведено процедуру закупівлі послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі у місті Черкаси у якій вбачаються порушення Бюджетного кодексу України та Закону України „Про публічні закупівлі”.

За наслідками проведеного тендеру, між Департаментом Черкаської міської ради та приватним підприємством укладено договір про надання вищевказаних послуг, на суму 18,4 млн. грн.

 З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, недопущення порушень при використанні бюджетних коштів та поновлення інтересів територіальної громади міста Черкаси, Черкаською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області скеровано позовну заяву про визнання недійсними процедури закупівлі послуг та договору, укладеного за її результатами.