Колишній голова прокуратури області Сергій Овчаренко звільнився з органів прокуратури. Про це свідчить декларація, подана вже екс-прокурором перед звільненням 9 вересня цього року, пише “18000”

Відповідно до документу, за 9 місяців на посаді Овчаренко отримав майже 700 тисяч заробітної плати, а також 160 тисяч гривень пенсії.

Крім того, цього року він обзавівся човном Buster LX. Також у декларації зазначено ще два автомобілі, що перебувають у власності родини Овчаренка, а саме: люксовий BMW X4 2016 року та Nissan X-Trail 2012 року.

У 2014 році, до призначення на посаду прокурора області,  Овчаренко серед рухомого майна зазначав лише  автомобіль ВАЗ 2171.

Сьогодні ж у соціальній мережі Фейсбук Дмитро Кухарчук оприлюднив відео із нібито здачею Овчаренком іспитів на здобуття права займатися адвокатською діяльністю. Як видно із відео, Сергій Анатолійович проходив іспит в одній із адвокатських компаній міста, втім закінчити його йому так і не вдалось. На виході із приміщення екс-прокурор повідомив, що іспит не склав, бо вирішив “не влаштовувати шоу”.

Нагадаємо, 3 вересня Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка звільнив прокурора Черкаської області Сергія Овчаренка. Овчаренко повідомив, що сам написав заяву на звільнення.