За підсумками січня–вересня 2018р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–вереснем 2017р. становив 100,6%, повідомляють в Головному управлінні статистики в області.

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність у 1,7 раза, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 13,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,9%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 5,0%, в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 1,0%.

Водночас спостерігався спад виробництва на підприємствах машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання на 15,3%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 10,2%, виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 9,9%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,3%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 3,4%.