Віктор Іванько біля вилучених човнів браконьєрів

Начальник Черкаського рибоохоронного патруля Віктор Іванько у коментарі Dzvin.media зазначив, що сьогоднішній мітинг під стінами облдержадміністрації – тиск промисловиків, аби їм і надалі дозволили безконтрольний вилов риби на Дніпрі.

Нагадаємо, що черкаські рибалки, що здійснюють промисловий вилов риби, сьогодні зібралися на мітинг під стінами облдержадміністрації з вимогами негайно їм дозволити промисловий вилов риби.

– У мене складається таке враження, що промислові рибалки не розуміють, що так, як раніше, вже не буде. Не буде безконтрольного вилову риби.  Вони або не усвідомлюють, або свідомо хочуть виловити усю рибу на водосховищі. Навіщо тоді постійно за бюджетні кошти відбувається зариблення? Наразі йде нерест і жодних дозволів на промисловий вилов риби згідно законодавства зараз бути не може, – говорить Віктор Іванько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аби не “гуманні” суди, браконьєри на Черкащині стали б “вимерлим видом”, – Віктор Іванько

 – Вони (промисловики) виловлюють більше риби ніж усі браконьєри, але так само не хочуть працювати в законному полі. Хочуть ловити рибу з ікрою, яка не віднереститься. Усіляко уникають встановлення GPS-трекерів на свої човни, аби і надалі “по-чорному” виловлювати усю рибу. Тож, попри те, що вони на мене вже понаписували заяви в прокуратуру, ніхто на поступки не йтиме. Поки немає документів, що дозволяють зараз розпочати промисловий вилов риби, ніхто сітки не встановить.  Я вважаю, що навпроти Черкас взагалі варто обмежити промисловий вилов, аби звичайним рибалкам залишилась хоча б якась риба, але це вже окрема розмова,  – різко висловився щодо тиску промисловиків керівник Черкаського рибоохоронного патруля.

blank