Учора, патрульні отримали інформацію, що на вулиці Смілянській нетверезий чоловік має намір сісти за кермо автомобіля Renault Master.

Прибувши на місце виклику, виявили 39-річного черкащанина, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори провели профілактичну бесіду, натомість, чоловік сів за кермо автомобіля і розпочав рух. Його зупинили. Водію запропонували пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на що — він відмовився у присутності двох свідків.

Коли ж на правопорушника складали протокол за статтею 130 КУпАП, той дістав із кишені грошові кошти і намагався покласти їх до кишені патрульного. Врешті решт, дві купюри по 200 гривень, залишив на задньому сидінні в службовому автомобілі.

За пропозицію неправомірної вигоди чоловіка було затримано. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала даний факт.

Зараз водію загрожує не лише адміністративна відповідальність за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, а й кримінальна — за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі.

Нетверезий водій пропонував патрульним хабар

Пропонував хабар патрульним: черкащанину загрожує кримінальна відповідальністьУчора, патрульні отримали інформацію, що на вулиці Смілянській нетверезий чоловік має намір сісти за кермо автомобіля Renault Master. Прибувши на місце виклику, виявили 39-річного черкащанина, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори провели профілактичну бесіду, натомість, чоловік сів за кермо автомобіля і розпочав рух.Його зупинили. Водію запропонували пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на що — він відмовився у присутності двох свідків.Коли ж на правопорушника складали протокол за статтею 130 КУпАП, той дістав із кишені грошові кошти і намагався покласти їх до кишені патрульного. Врешті решт, дві купюри по 200 гривень, залишив на задньому сидінні в службовому автомобілі.За пропозицію неправомірної вигоди чоловіка було затримано.На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала даний факт.Зараз водію загрожує не лише адміністративна відповідальність за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, а й кримінальна — за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі.#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи

Geplaatst door Патрульна поліція Черкаської області op Maandag 18 november 2019

Повідомляє патрульна поліція Черкаської області.