Черкаський нардеп від “Слуги народу” Олег Арсенюк продовжує плутатись у “виборчій географії” Черкас. Не так давно ми вже писали про те, як відразу після минулорічних парламентських виборів новоспечений нардеп дякував за довіру виборцям своїх колег Любові Шпак (виборчий округ 194) та Олександра Скічка (197-й відповідно).

І якщо тоді невідповідність округів можна було списати на недосвідченість, то упродовж карантину до редакції “Дзвону” зверталися жителі мікрорайону Митниця із світлинами новеньких бордів Арсенюка, де він вітає черкасців “З днем рідного міста”.

І тут виникає вже не одне, а два запитання? Знову з межами округу помилився? І, власне, якого міста?

Як відомо, Митниця – належить до іншого виборчого округу, де обрано колегу Арсенюка по фракції Любов Шпак. А як повідомили редакції у відділі промоції Черкаської міської ради, день Черкас щороку відзначається у третю суботу вересня. А навесні святкують хіба що День Києва.

То про яке “рідне місто” думає нардеп? Може, вирішив змінити черкаську прописку на київську? Чи, може, борди виготовили справді до дня міста Черкас та запізнились з розміщенням, тож вирішили – чого добру пропадать, та й повісили вже після свята? Тоді на місці нардепа ми б порозганяли всіх недолугих помічників, які б мали стежити за рекламною продукцією. Бо ж вітаючи “наперед” містян із осіннім святом, Олег Олексійовий пропускає такі важливі свята як Великдень, День Конституції, День прапора, і, власне, найважливіше свято країни – День Незалежності. То це знову недопрацювання штабу чи натяк на якусь політичну позицію? Чи все ще банальніше: головне, що борд зеленого кольору, та, відповідно, напис “Зе” видно. А все інше – “какая разніца”?..

Варвара Горова