Єнота, який спричинив чималий переполох у Золотоноші, перебуває в надійних руках ветлікарів. 25 вересня, після невдалого “знайомства” з дітьми, тварина зникла. Відтоді у місті почались ретельні пошуки. Та вже наступного дня єнота знайшли пораненим біля одного із супермаркетів на центральній вулиці. Єнот потрапив під колеса автівки, розповів лікар ветеринарної клініки Володимир Косюк, пише ВІККА.

Оскільки єнот міг бути носієм небезпечної хвороби “сказ”, його помістили в окрему кімнату і клітку. Фахівці провели зовнішній огляд та виміряли температуру тварині. Потерпілою виявилась дівчинка, яку вже встигли прозвати Жанночкою.

“Було виявлено механічне ушкодження задньої кінцівки та нижньої щелепи зліва, зовнішніх ознак хвороби та симптомів сказу на даний момент немає. Тварина вживала корм і пила воду, погано рухалась. Це наслідки травм. Для зняття больового синдрому та поліпшення загального стану тварини було проведено ряд ін’єкцій”, – розповідає Володимир.

blank

Наразі стан Жанночки стабільний. Її передали працівникам благоустрою в спеціалізоване приміщення. Протягом десяти днів за нею спостерігатимуть лікарі, аби упевнитися у відсутності сказу.

У сюжеті “Свідка” працівники ветклініки називають Жанну чемним пацієнтом та пояснюють її поведінку напередодні:

“Вона просила в людей їсти. Ми її принесли, посадили в коробку. У неї не було агресії, вона не кидалась. Усі процедури витримує дуже спокійно, без агресії. І навіть розумніша за деяких домашніх улюбленців”.

blank

Подивитись на бешкетника-хижака щодня приходять містяни. Кілька людей навіть зголосились взяти Жанну додому, втім єнота хочуть залишити жити у вольєрі на території комунального підприємства, як талісман.