На Черкащині вже понад півтора року працює відділ рекрутингу, створений на базі Черкаського міського центру зайнятості.

Підбір персоналу за підходом рекрутингу дає змогу якнайшвидше задовольнити потребу роботодавців в кадрах, а тим, хто шукає роботу – оперативно знайти її.

Так, з початку року, за сприяння фахівців відділу, 225 безробітних знайшли роботу на підприємствах міста Черкас.

Важливо, що фахівці відділу надають допомогу не лише зареєстрованим безробітним громадянам, а й всім бажаючим по шукачам роботи.

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів, служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в дистанційному режимі та організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Урядом щодо запобігання поширенню пандемії.

Інформаційний простір, що використовує команда рекрутингу Черкаського міського центру зайнятості майже необмежений: соціальні мережі, сайти пошуку роботи, вебсайт державної служби зайнятості тощо.

Фахівці постійно співпрацюють з роботодавцями та шукачами роботи, ознайомлюючи їх з послугами рекрутингу. Складають тексти оголошень про вакансії, розміщують інформацію на інтернет-ресурсах, аналізують професійні якості шукачів роботи, презентують кандидатів роботодавцю, влаштовують онлайн зустрічі з претендентами та узгоджують дату проходження співбесіди, беруть участь у вебінарах.

Кожен клієнт отримує інформацію про: характер, режим, умови праці на підприємстві, кваліфікаційні та психологічні вимоги, пред’явлені роботодавцем, а також ознайомлюється з програмами матеріального заохочення від роботодавців.

У першому півріччі 2020 року проведено 2365 телефонних співбесід та надано понад 1000 послуг роботодавцям.

За словами начальниці відділу рекрутингу Надії Кіндик, «роботодавець – рекрутер – шукач роботи» – формула успішного працевлаштування. Від злагоджених дій залежить якість та швидкість надання послуг.

«Ми завжди спонукаємо роботодавців постійно працювати над своїм іміджем та проводити серйозну роботу щодо інформування цільової аудиторії про привабливі аспекти своєї корпоративної культури.  Останнім часом послуга рекрутингу стала досить затребуваною, оскільки вдалий підбір кандидата допомагає збільшити продуктивність праці, підвищує прибуток і зменшує витрати часу і коштів на пошук претендентів на вакантну посаду», – наголошує Надія Кіндик.

Черкаський міський центр зайнятості запрошує всіх бажаючих до співпраці щодо здійснення рекрутингової форми роботи і пропонує допомогу в якісному підборі персоналу та пошуку бажаної роботи.

За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 0634790127; 35-24-14, або скористайтесь електронною скринькою відділу: chmcz_recruiting@ukr.net

Довідково: завжди приємно отримувати слова вдячності від соціальних партнерів. Робота рекрутерів Черкаського міського центру зайнятості була відмічена подякою міського голови Анатолія Бондаренка та листами, надісланими роботодавцями.

Черкаський міський центр зайнятості