Довіра людей до політичного діяча та політичної сили зокрема виражається у їх виборі.

В цьому сенсі показовими були вибори ОТГ 2017 року на Черкащині. Вони продемонстрували, що люди з гордістю виявляють свою підтримку Валентину Наливайченко та новій, молодій команді Руху Валентина Наливайченка “Справедливість”.  У всіх виборах ОТГ, де брав участь Рух “Справедливість”, тепер на благо громади працюють депутати Руху у місцевих та сільських громадах.

 Уманський район

Один в полі  воїн! І це доводить депутат “Справедливості” Тетяна Фесенець – єдина жінка-депутат в Паланській сільській раді, яка представляє Рух “Справедливість”. Практично щоденно вона вирішує десятки звернень місцевих жителів. І ті не нарікають, що їх проблеми депутат відклала в “довгий ящик”. Жителів Паланської громади здебільшого цікавлять пенсійні та земельні питання: вирішити проблеми з призначенням пенсій, надбавок, виплат, а також як зробити приватизацію земельної ділянки і можливості отримати землю у користування. Тетяна Фесенець долучає спеціалістів з  пенсійного та земельного фондів, аби допомогти людям розібратися в законах України, оформити та подати вірно документи, дати раду в неоднозначних, спірних питаннях.

blank

Чорнобаївський район

В Іркліївській сільській раді працюють два депутати від Руху “Справедливість” – люди, яких поважає громада за їх принципи і діяльність. Світлана Кучман – директор Скородистицької  загально-освітньої школи та Юрій Рамазанов – тренер-викладач Чорнобаївської спортивної школи “Колос”.  Нещодавно разом з іншими депутатами сільської ради вони зробили велику справу – відстояли права людей на землю – території близ річки Солонці, яку хотіли забрати у приватне володіння орендарі.  Нині земля залишається у користуванні жителів району.

blank

А серед поточних питань благоустрою, які вирішили депутати – відновлення освітлення  вулиць, поточний ремонт доріг, найбільш проблемним  довгий час залишалось питання вивозу сміття.  Вулиці сіл потопали від сміттєвих відходів, які просто не було кому вивозити. На сьогоднішній день  сміття у селі Скородистик та інших селах громади вивозиться централізовано і вчасно.

Крім того, у своїх повноваженнях депутата Юрій Рамазанов, опікується дітьми, які “живуть” у спорті.  Депутат Руху “Справедливість” вболіває за те, аби діти мали доступ до занять спортом: чи то  дзюдо, чи то художня гімнастика. Громада, попри велику кількість дитячих спортивних секцій мала лише один спортивний зал у школі. Відтепер освітній заклад, за сприяння депутата, матиме ще один зал, аби спортивного простору вистачило усім.