Куди влаштуватись на роботу студентові влітку: «Вечірка» проаналізувала запропоновані вакансії на ринку праці  на предмет наявності пропозицій для робітників без досвіду роботи і з незакінченною вищою освітою, пише “Вечірня Умань”.

Умань – студентське містечко, щорічно зі стін наших ВНЗ на канікули йдуть тисячі студентів. Частина повертається додому, а частина залишається в місті з метою підзаробити. Причому це не тільки можливість заробити трохи грошей на особисті витрати, але і шанс отримати досвід роботи і завести нові знайомства.

-Я паралельно навчаюсь в УДПУ ім. П. Тичини та працюю кредитним спеціалістом в “Comfy”. Працюючи тут, я здобула необхідні для кожного навички спілкування з людьми, вирішення певних критичних ситуацій. Не менш важливими стали для мене навички самоорганізації.- зазначила студентка Анна.

З появою інтернету пошуки роботи повністю перемістилися в цифрову площину, тому знайти зараз роботу студентові не складає проблем. Комунікабельність, активність, відповідальність, вік від 18 років – основні вимоги роботодавців до молодих спеціалістів. Решта залежить від виду діяльності. Найчастіше досвід бажаний, але не обов’язковий.

Ким готові взяти на роботу студентів? Найбільше роботодавці зацікавлені в працівниках в сфері торгівлі: продавець-консультант, менеджер з продажу, підсобник тощо.  Також зустрічаються вакансії вантажника, оператора колл-центру, офіціанта та повара.

Серед підприємств, які пропонують уманчанам підзаробити є  всеукраїнські мережі, такі як: «Нова Пошта» , «Comfy» , «Ельдорадо» , «Окко» ,«Сокар»,«Алло» . Також студентам пропонують роботу і місцеві компанії, серед  яких «Шервуд», «Бурітос», «Магазин Нерухомості», тощо.

Також студенти мають змогу підзаробити грошей в районі паломництва хасидів, там постійно потребують працівників у готельно-ресторанній сфері.

Заробітня плата працівників без досвіду варіюється .