Стан Андрія Кіхтенка, травмованого під час автозмагань, які відбулись у Черкасах 6 жовтня, стабільно важкий. Про це повідомив завідувач відділенням анестезіології Третьої міської лікарні Черкас Олександр Хименко.

Постраждалий перебуває п’яту добу в реанімації. Чоловік приходить до тями і вже розмовляє, сьогодні йому робитимуть операцію на нозі. Коли здоров’я чоловіка повністю відмовиться – невідомо, кажуть лікарі.

Нині друзі та знайомі родини збирають гроші на лікування Андрія Кіхтенка. Його дружина Ірина Вербівська повідомила – родина збирається позиватися до суду на організаторів змагань.

“До водія ніяких претензій ми не маємо, бо він учасник змагань, тільки до організаторів – каже Ірина Вербівська. – Мій чоловік теж приймав участь раніше у перегонах і був серед організаторів. Знаю, як мають проводитися перегони, якою мають бути заходи безпеки. Тут їх не було взагалі”.

Детальніше – в сюжеті “UA:Черкаси”.

Стан травмованого чоловіка під час автозмагань, які відбулись у Черкасах 6 жовтня, стабільно важкий

Стан чоловіка, травмованого під час автозмагань, які відбулись у Черкасах 6 жовтня, стабільно важкий, повідомив Суспільному завідувач відділенням анестезіології Третьої міської лікарні Черкас Олександр Хименко. Нині друзі та знайомі родини збирають гроші на лікування чоловіка. Його дружина повідомила – подаватиме до суду. Більше розкаже – Юлія Норовкова.

Geplaatst door UA: Черкаси op Donderdag 10 oktober 2019