Співробітники Уманського відділу Управління ДМС у Черкаській області примусово видворили з України 42-річного громадянина російської федерації. Іноземця затримали та за рішенням суду супроводили до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ). Саме там він очікуватиме повернення до країни громадянської належності. Про це інформує Міграційна служба Черкаської області.

42-річного росіянина виявили на початку травня у м. Умань. Після перевірки документів було з’ясовано, що він перебуває в Україні понад встановлений термін. За порушення міграційного законодавства він був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 КУпАП, мусив сплатити штраф у 1700 грн та зобов’язувався самостійно протягом місяця виїхати з України відповідно до прийнятого рішення про примусове повернення.

Після невиконання зобов’язань, його було повторно виявлено співробітниками Уманського відділу УДМС у Черкаській області, які звернулися до суду з позовом про примусове видворення з України іноземця, що не виконав в установлений строк без поважних причин рішення про примусове повернення. Суд позов задовольнив. Окрім того, росіянину встановлено заборону в’їзду в Україну на 5 років.