За 15-19 січня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 3410 разів. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

blank

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 1311 разів. З них 18 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 14 разів – з приводу гострого коронарного синдрому та 6 разів – з приводу ДТП.

48 викликів були безрезультатними.