Минулого тижня журналістам стало відомо, що заступник голови Звенигородської районної військової адміністрації Олександр Дубовий, який любив щотижня співслужити московському священику у Свято-Михайлівському храмі УПЦ (мп), що у центрі Лисянки, все ж таки написав заяву на звільнення за власним бажанням. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.

Після виходу журналістського розслідування, яке набуло розголосу після оприлюднення в тому числі і на сторінках нашого видання, про прихильність Дубового до руського міра, у соцмережах здійнявся скандал. Обурені жителі Звенигородки, Лисянки та Тального коментували статтю із докорами на самого ж Дубового та просили владу розкрити очі і послати чиновника-попа вслід за руським кораблем. Чекати довго не довелося, адже посадовець, ймовірно, аби уникнути масштабнішого скандалу, бігом написав заяву на звільнення. Але перед тим у соцмережах під постом-статтею про нього самого ж, встиг послати кількох військовослужбовців на три букви, за що отримав ще більшу зневагу від людей.

Подейкують, що його впливові куми та покровителі з області прибрали Дубового з посади, аби справа про його любительство поспівати у московських церквах трохи затихла. Якби там не було, але ми обов’язково простежимо за подальшим кар’єрним злетом чиновника-попа, для якого руський мір святіший за Батьківщину.