В Шарнополі зник 14-річний підліток Станіслав Ксьондз. Наразі працівники монастирищенської поліції, вчителі, працівники школи, рідні, односельці шукають хлопця по закинутих будинках в селі, посадках та узбережжях. Пише газета “Алекс“.


Сьогодні вранці мама хлопчика Катерина Володимирівна Ксьондз звернулась до поліції з повідомленням про зникнення її сина – 14-річного Станіслава Ксьондза. Хлопчик був одягнений у темну куртку з капюшоном, чорні шльопанці, блакитну футболку та темні джинси.

За словами 33-річної мами, вчора між сином та батьком стався конфлікт (наразі причину не вказуємо), але мама стверджує, що батько сина не вдарив, вона заступилася. Проте хлопчик розсердився на тата і до пізнього вечора не хотів заходити до хати. Молодший брат Ваня спробував переконати старшого, аби йшов до хати, тим паче надворі накрапав дощ. Але хлопчик був непохитним. Мама каже, що Ваня його і бачив останнім. Коли син так і не повернувся додому, жінка забила на сполох і почала його шукати самостійно з молодшим Ванею. Вночі, присвічуючи ліхтариком, шукали в окрузі, маючи надію вмовити сина повернутися. Та до ранку так і не знайшли, тому мама заявила в поліцію. Син був із телефоном. Жінка каже, що він «скидає» дзвінок, коли мати його набирає, або ж знаходиться поза зоною досяжності. До пошукових робіт долучили і працівників поліції, і односельців, і працівників школи та вчителів.

Жінка переконана, що син далеко не міг піти, сподівається, що він переховується в селі, чи на околиці. Зараз із молодшим сином шукають Станіслава в місцині, де брати недавно рвали бузину (каже, що це у напрямку Владиславчика). Жінка просить усіх, хто знає, де може знаходитися Стасік, негайно повідомити на номер: 0960327791.