Ми вже повідомляли, що на днях у Черкасах відбулася знаменна, знакова подія – міській спеціалізованій школі №18 присвоєно ім’я видатного Українця, Героя України В’ячеслава Чорновола. Чимало зусиль для цього доклали власне педагогічний та учнівський колектив школи на чолі із директором Василем Грищенком та патріотична громадськість міста, зокрема, крайова організація Народного Руху. В’ячеслав Максимович був зачинателем та незмінним лідером Руху аж до трагічної загибелі у 1999 році. Знаменно і те, що ця школа розміщена на вулиці, яка також носить ім’я нашого видатного земляка.

blank

На шкільне свято до учнів та педагогів навчального закладу завітали нинішній голова НРУ, народний депутат України Віктор Кривенко та лідер обласних рухівців, депутат облради Валентина Коваленко. Вони виступили на урочистостях та подарували школі імені Чорновола телевізор, літературу рідного краю та м’ячі. Із подарунками приїхала і рідна сестра Вячеслава Чорновола Валентина Максимівна…

«Ім’я школи – це лише початок. Далі – велика робота із виховання справжніх українців, носіїв української, вимріяної Чорноволом України,» – сказала у своєму виступі голова Черкаського Руху Валентина Коваленко. Вона також повідомила, що в школі заплановано створити музейну кімнату нашого видатного земляка.

blank

Символічно, що в цей же день відбулася звітно-виборча конференція крайової організації НРУ. За останній рік обласна рухівська організація значно активізувала свою роботу і сьогодні знову в авангарді боротьби за Українську Україну. Нині до лав рухівців долучаються багато відомих черкащан. Тому й не дивно, що Валентині Коваленко вдруге довірили нелегку ношу – очолювати Черкаську крайову організацію Народного Руху. Валентина Михайлівна, виступаючи на зібранні зокрема зазначила:  «Знаю: Чорноволове: “Україна починається з тебе” – це природньо моє. Ця ноша – неймовірно важка, як і надзвичайно почесна. Буду щаслива кожному справжньому українцеві, хто долучиться до нашої команди!»

За інформацією прес-служби ОО НРУ