Служба безпеки допускає, що отруєння дітей у декількох українських школах, зокрема у Черкасах на на Дніпропетровщині, могло бути диверсією. Про це заявив голова спецслужби Василь Грицак під час візиту до Черкас, повідомляє Громадське радіо.

«У рамках оперативних заходів ми не виключаємо таку версію навмисних дій невстановлених осіб, які вчинили цей злочин», — відповів Грицак на питання про можливу диверсію.

Він наголосив, що слідство про отруєння дітей у школах веде Національна поліція, а СБУ «вживає усіх заходів, аби допомогти розслідуванню». Грицак також заявив, що випадки отруєння дітей можуть бути не пов’язані.

Нагадаємо, 8 травня у місті Черкаси у школі № 8 під час лінійки стало зле великій кількості дітей. Усього на лінійці були 424 учні. Попередній діагноз постраждалих – отруєння невідомою речовиною. Станом на 10 травня у лікувальних закладах перебувало 107 дітей та 4 дорослих.  Того ж дня у Новомосковську на Дніпропетровщині на шкільній лінійці стало зле 19 школярам. 11 травня у Павлограді Дніпропетровської області розпорошили газ на території школи №15. Правоохоронці евакуювали всіх 680 учнів.