*Для повнолітніх осіб, 18+. На правах реклами.

На сьогоднішні індустрія секс-товарів дуже процвітає в Україні. У країні досить багато офлайн магазинів з продажу інтимних виробів. Плюс до цього – велика сфера секс-шопів в інтернеті. Плюси всього цього очевидні – кожен житель України може легко підібрати та придбати будь-яку модель іграшки для дорослих, причому найчастіше є можливість зробити це анонімно.

У чому плюси секс-девайсів?

Хоч би як активно працювали рекламні компанії, зробити популярними непотрібні людям товари практично неможливо. Але секс-іграшки і не потребують наполегливого просування. Товари для чоловічої та жіночої насолоди стають все більш затребуваними серед українців, як правило, за рахунок своїх приголомшливих якостей.

Секс-іграшками дуже зручно користуватися, вони приносять воістину неземне задоволення, а найголовніше – з ними досягають оргазму абсолютно всі, навіть жінки, яким складно досягти цього при класичному статевому акті. Виробники інтимних девайсів створюють чудові моделі для людей з різними сексуальними бажаннями та уподобаннями.

Щоб підібрати потрібний варіант девайсу для мастурбації, прелюдії або близькості з партнером, потрібно просто заглянути в секс-шоп онлайн та розглянути пристрої, які здаються максимально підходящими. Варто зауважити, що в онлайн-магазині можна придбати не тільки секс-іграшки, але також аксесуари для сексу, костюми для рольових ігор та якісні інтимні мастила з різними ефектами.

Чому варто купити секс-іграшку:

• гарантія сексуального задоволення;
• можливість покращити інтимну близькість;
• простота та комфорт у використанні;
• простий спосіб зняти сексуальну напругу;
• посилення чутливості ерогенних точок;
• підвищення лібідо та зміцнення статевих здібностей.

Які секс-вироби найчастіше замовляють жінки в Україні?

Поширення в інтернет-просторі тематичних сайтів та порталів для дорослих дає користувачам можливість дізнатися багато корисного про інтимні товари, що спрощує процес вибору нових інтимних іграшок. Якщо раніше українські жінки купували в секс-шопах здебільшого фалоімітатори та класичні вібратори, то сучасні покупниці вже витонченіші у виборі девайсів для сексуального задоволення.

Великою популярністю сьогодні користуються вакуумні стимулятори. Ці елегантні пристрої м’яко впливають на чутливі точки, буквально за секунди занурюючи в океан блаженства. Стимулятори такого типу викликають потужний приплив крові до статевих органів. Не досягти оргазму із вакуумним стимулятором практично неможливо.

Популярні секс-іграшки в Україні серед жінок:

• міні-вібратори;
• кліторальні вібростимулятори;
• хвильові вібратори;
• анальні пробки з вібрацією та без;
• вібратори класичного типу;
• фалоімітатори на присоски;
• вібратори-кролики.

Як такої сексуальної освіти в Україні немає – цього не навчають в університетах та технікумах. Але велика кількість корисної інформації в інтернеті робить користувачів секс-іграшок досвідченими в темі інтиму, значно підвищуючи рівень знань у цій сфері. Сьогодні кожна жінка в країні може легко дізнатися, як саме користуватися тим чи іншим девайсом просто набравши такий запит в інтернеті.

Що купують українські чоловіки у секс-шопах?

Спочатку, коли в Україні тільки-но починала розвиватися секс-індустрія, відвідувачами інтим-магазинів були переважно жінки. Однак згодом чоловіки теж підтягнулися, адже виробники товарів для дорослих пропонують сильній статі безліч цікавих і простих у використанні девайсів. У чоловічих каталогах можна побачити безліч збудливих виробів, покликаних поліпшити мастурбацію або сексуальну близькість.

Досить часто представники чоловічої статі замовляють у секс-шопах засоби підвищення потенції чи збільшення статевого органу.

Також високою популярністю користуються аксесуари для зміцнення ерекції: вакуумні помпи та ерекційні кільця. Використовуючи такі вироби, можна не сумніватися у своїй статевій могутності – близькість гарантовано принесе задоволення обом.

Чоловіки в Україні найчастіше замовляють в інтим-магазинах:

• одноразові мастурбатори;
• мастурбатори із додатковими ефектами;
• насадки на статевий орган.

Також магазини для дорослих пропонують чоловікам приголомшливих секс-ляльок для задоволення сміливих бажань. Є дуже прості варіанти з дешевих матеріалів. А можна придбати максимально реалістичну ляльку із вбудованими вібростимуляторами. Мастурбатор теж часто оснащують функцією вібрації.

Окремо варто сказати про товари БДСМ-спрямованості в Україні. Цей сегмент також досить популярний. Багато пар, навіть прихильники класики в інтимі, іноді експериментують у ліжку. Ще українці не цураються рольових ігор, тому купують у секс-шопах спеціальні еротичні костюми.