Головне управління статистики в Черкаській області повідомляє, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у травні 2018р. становила 7426 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн) і склала 104,1% до квітня 2018р. та 123,7% до травня 2017р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися операції з нерухомим майном, фінансова та страхова діяльність, транспорт, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,1 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 61% від середнього рівня по економіці.