З нагоди Дня дільничного офіцера поліції перший заступник міського голови Сергій Тищенко відзначив подяками працівників сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області.

“Завдяки вашій самовідданій праці, ініціативності та наполегливості у нашому місті панує порядок. Ви щодня, попри втому та постійні виклики, працюєте з людьми, допомагаєте їм та робите все можливе для безпеки населення Черкас. Сьогодні, під час повномасштабного вторгнення, ваші обов’язки значно зросли, але ви й далі з честю несете свою службу, захищаючи нашу Батьківщину та служачи народу України”, – зазначив Сергій Тищенко.
Від імені міського голови та виконавчого комітету він привітав дільничних офіцерів з професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, витримки, наснаги та перемоги. Також вручив подяки міського голови за сумлінне ставлення до виконання службових обо’язків, ініціативу та наполегливість.

До привітань долучився й керівник Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області полковник поліції Андрій Тюков.

“Я розумію, як важко вам працювати, адже сам колись починав свою кар’єру з дільничного. Це дійсно нелегка робота, адже ви щодня маєте справу з людьми, а дільничний – це, як кажуть, господар в домі. Він має не тільки знати, а й чути потреби людей. Бажаю вам розуміння, благополуччя та миру”, – сказав Андрій Тюков.

Під час урочистостей він також вручив правоохоронцям подяки та відзнаки за сумлінну службу.